KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15443006

nr 1544 3006

Etsning

Marianne Arnbäck. "Elddjur". Signerad, numrerad 17/200. Etsning. Bildmått: 14x12 cm, yttermått inklusive ram: 21x24 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 maj 2023
kl 19:20:31

27/5 08:29:53 1      Vinnande bud